Szukanie zaawansowane

Żyłka Balsax Tarantula 100 m (5208)

Cena: 9,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 20 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 25 dni (czw 18 lut 2021 14:55:03) Sprzedający: ochotka (0) Konto firmowe
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
GORZÓW WLKP (Lubuskie)

Opis

Nowa molekularna struktura żyłki Tarantula cechuje się znacznie większą wytrzymałością na rozerwanie, a przy tym posiada ona również zdolność do rozciągania. Jest to bezcenna właściwość, która sprawdza się w 100% w sytuacji, gdy natrafiamy na dużą, dynamiczną i agresywną rybę. Możemy walczyć o swoje trofeum bez żadnej obawy, że Tarantula ulegnie zerwaniu przy bardziej energicznych ruchach.

Rozciągliwość jest w przypadku tej żyłki ogromną zaletą. Działa ona podczas gwałtownych akcji jak amortyzator, chroniąc przed zerwaniem. Obydwie te właściwości są idealnie wyważone i zoptymalizowane co gwarantuje żyłce skuteczność i niezawodność. Zastosowanie najnowszych technik produkcyjnych pozwoliło kilkakrotnie zwiększyć odporność TARANTULI na ścieranie.

Oznacza to, że możesz wykonać teraz znacznie więcej rzutów bez obawy, że żyłka może utracić swoje właściwości. Innowacyjna technologia sprawiła, iż Tarantula jest teraz odporna na skręcanie, jak żadna inna żyłka. Kamuflujący, szary kolor TARANTULI pozwala wtopić się żyłce nieopostrzeżenie w podwodny krajobraz, by tam zastawić niewidzialną, bezlitosną pułapkę na drapieżną rybę. Dzięki swoim zaletom, Tarantula jest spełnieniem oczekiwań nawet najbardziej wymagających wędkarzy.

 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  Płatność przy odbiorze
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  Czas dostawy: 1
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Odbiór osobisty 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Przesyłka kurierska 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.