Szukanie zaawansowane

Żyłka Balsax American Fish Feeder 150m (5209)

Cena: 12,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 3 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 2 dni (wto 19 sty 2021 14:55:02) Sprzedający: ochotka (0) Konto firmowe
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
GORZÓW WLKP (Lubuskie)

Opis

Żyłka American Fish jest po prostu niezbędna wędkarzowi, który staje do walki o wielką rybę. Struktura żyłki zaprojektowana jest tak, aby uodpornić ją na wszelkie uszkodzenia czy zarysowania powierzchni. Dodatkowo jest ona teraz udoskonalona rewelacyjną powłokę, która w zaskakująco wysokim stopniu podnosi wytrzymałość żyłki na silne, gwałtowne szarpnięcia agresywnej ryby.

Jej przewyższającą wszelkie standardy wytrzymałość zapewnia najnowsza niezawodna formuła Hi-Tech Copolymer, która nie tylko wzmacnia strukturę żyłki, ale równocześnie eksponuje takie jej właściwości, jak maksymalna giętkość i sprężystość.

American Fish to idealna kombinacja cech wyważonych w doskonałych proporcjach. Łączy w sobie zarówno siłę, moc jak i ekstremalnie wysoką czułość. To znakomite połączenie właściwości gwarantuje żyłce zdolność perfekcyjnego dostosowania się do rozmaitych warunków atmosferycznych.

Zastosowana barwa czyni żyłkę odpowiednią do metody spławikowej jak i spinningowej. Niezaprzeczalne zalety zapewniły jej bardzo wysoką pozycję w rankingach. Żyłka zdobywa coraz większą popularność w wędkarskich kręgach.

 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  Płatność przy odbiorze
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Przesyłka kurierska 15,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Cesja przekazanie 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.